Накладки на металеві двері із МДФ

Накладки на металеві двері зі МДФ – це чудова можливість надати новий вигляд старим дверям. Такий спосіб дозволяє швидко та недорого оновити зовнішню та внутрішню частину дверного полотна.

Фірма “Броне-Двері”, крім виробництва недорогих дверей, виготовляє накладки на металеві двері з МДФ в Одесі. Тільки у нас є унікальна можливість замовити накладки за індивідуальними розмірами.

МДФ накладки на двери

МДФ накладки визначають зовнішній вигляд дверей. Завдяки їм можна зробити двері багатими і масивними або надати просте, але стильне оформлення. Наша фірма виготовляє два типи накладок: внутрішній варіант (для різних приміщень, під’їздів, підсобок або складів), а також для вулиці (для приватних додому, котеджів або будь-яких дверей, що знаходяться на вулиці).

Відмінність між ними кардинальна: для внутрішнього варіанту використовується звичайний МДФ, покритий ПВХ плівкою, а у разі зовнішнього (вуличного) варіанта використовується спеціальний вологостійкий (зелений) МДФ з антивандальним покриттям Vinorit.

Купити накладки на металеві двері з МДФ у Львові

Як уже згадувалося вище, варіант із заміною МДФ накладок стане найраціональнішим та недорогим рішенням для оновлення зовнішнього вигляду дверей. Наша фірма завжди має великий вибір малюнків і великий каталог різних кольорів плівки, які імітують цінні породи дерева, а також сучасні кольори для сміливих дизайнерських рішень.

Для замовлення МДФ накладок просто перейдіть в розділ контакти.